But Cheaper

Season 1, Episode 8: Easy 2 Dollar Pasta

Select Source

Previous Next

Going out for Pasta is gonna cost you at least 15 bucks for a plate. But what if you could just take an extra 15 minutes at home and instead end up only forking over 2 dollars or less?

All Episodes - Season 1

Back to But Cheaper